Jesteś tutaj: Start / Adopcja zwierząt

Adopcja zwierząt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

W tym miejscu znajdą Państwo informacje na temat możliwości przyjęcia do adopcji psa lub kota. Jeśli szukają państwo właściciela dla psa lub kota, wiedzą o bezpańskim czworonogu, którego można przygarnąć, lub chcą zaadoptować zwierzę, zachęcamy do kontaktu z urzędem miejskim. Będziemy tu umieszczać ogłoszenia dotyczące możliwości adopcji zwierząt, a także ich zdjęcia.

Informacji w tej sprawie udziela pracownik Urzędu Miejskiego w Koniecpolu
pokój nr 19, tel. (34) 3551-881 wew. 115

Artykuły

Przejdź do - Czarna roczna suczka
4 grudnia 2017

Czarna roczna suczka

Czarna roczna suczka, przyjazna i w bardzo dobrej kondycji. Podrzucona w wakacje do miejscowości Pękowiec - czeka na nowych właścicieli i ciepły dom. Nazwałam ją Tosia

Grażyna Gierzkiewicz
Przejdź do - Suczka i trzy szczeniaki
5 października 2017

Suczka i trzy szczeniaki

Szczeniaki (trzy suczki) oraz matka szczeniąt wiek ok. 3-4 lata w bardzo dobrej kondycji do odbioru od zaraz w miejscowości Łabędź obecnie przebywają na prywatnej posesji. Gmina Koniecpol zapewnia szczepienia, odrobaczanie i podstawową opiekę weterynaryjną w początkowym okresie adopcji przez nowych właścicieli piesków.

Czytaj więcej o: Suczka i trzy szczeniaki
Przejdź do - Pies Morus
5 października 2017

Pies Morus

Piesek (Morus) w wieku około 4 lat obecnie przebywa w miejscowości Okołowice poszukuje nowego domu. Gmina Koniecpol zapewnia szczepienia, odrobaczanie i podstawową opiekę weterynaryjną w początkowym okresie adopcji przez nowego właściciela psa.

Czytaj więcej o: Pies Morus